Zwrot prowizji kredytu gotówkowego

Odzyskaj część prowizji z kredytu przy wczesnej spłacie.

Średnia wartość zwrotu dla klienta: 6.200 zł
Najwyższy zwrot prowizji jaki uzyskała nasza kancelaria: 45.602 zł

 • Kredyty udzielone osobom fizycznym przez bank lub firmy pożyczkowe bankowe udzielone po 18 grudnia 2012 r.
 • Kredyt skonsolidowany lub spłacony przed ostatecznym terminem spłaty
 1. Pobierasz i przesyłasz pełny raport BIK 
 2. Po 48h kontaktujemy się z Tobą  i bezpłatnie omówimy analizę lub wyślemy na maila i ustalimy kwestie finansowe
 3. Podpisujemy elektronicznie umowy z kancelarią – szybko i sprawnie, bez kosztów wstępnych
 4. Kancelaria przygotowuje pozew, wnosi opłaty i reprezentuje Cię w sądzie
 5. Wygrany proces sądowy z bankiem trwa około 12 miesięcy
  • zwrot kosztów odsetek i prowizji 
  • nowy harmonogram spłat z samą ratą kapitałową
  • dodatkowy zwrot odsetek w przypadku dużej nadpłaty

Zwrot kosztów z kredytów hipotecznych i zabezpieczonych (sankcja kredytu darmowego)

Prawie wszystkie umowy kredytowe dla osób fizycznych posiadają braki i błędy wobec ustawowych wytycznych. Pomożemy Ci odzyskać wszystkie koszty dotąd poniesione oraz obniżyć przyszłe raty!

 • Kredyty bankowe udzielone po 18 grudnia 2011 r. aktualnie spłacane lub spłacone do 12 miesięcy temu
 • Kredyty w kwocie nie wyższej niż 255.550 ale nie niższej niż 20.000 zł
 • Kredyty muszą zawierać prowizję lub ubezpieczenie 

Ustawa o kredycie konsumenckim chroni kredytobiorcę, określając elementy które muszą się w umowie znaleźć, żeby była ona wiążąca. Braki i błędy wobec tych wytycznych dają podstawę do odzyskania wszystkich kosztów naliczonych przez bank. 

W takim wypadku uruchamiamy tzw. “sankcję kredytu darmowego”, która powoduje że kredytobiorca spłaca tylko pożyczony kapitał, bez odsetek, prowizji i innych opłat.

 • Bezprawnie naliczona prowizja lub ubezpieczenie do kredytu bankowego
 • Błędnie określona całkowita kwota kredytu
 • Przekroczenie kosztów pozaodsetkowych
 • Ukrycie części kosztów jakie kredytobiorca ma ponieść
 • Obniżamy ratę o średnio 500 zł
 • Zwrot prowizji z kredytu
 • Zwrot zapłaconych odsetek
 • Kredyt za darmo
 1. Wysłanie do nas skanu umowy do bezpłatnej analizy
 2. Analiza trwa do 48h
 3. Bezpłatnie omówimy z Tobą analizę lub wyślemy na maila i ustalimy kwestie finansowe
 4. Podpisanie elektronicznie umowy z kancelarią – szybko i sprawnie
 5. Kancelaria przygotowuje pozew, wnosi opłaty i reprezentuje Cię w sądzie
 6. Wygrany proces sądowy z bankiem trwa około 12 miesięcy
  • zwrot kosztów odsetek i prowizji 
  • nowy harmonogram spłat z samą ratą kapitałową
  • dodatkowy zwrot odsetek w przypadku dużej nadpłaty

Chcesz sprawdzić czy się kwalifikujesz? Nasza kancelaria sprawdzi bezpłatnie czy masz do odzyskania pieniądze. Prześlij raport BIK, a wszystko stanie się jasne.


Kredyty hipoteczne - kredyty na zakup domu lub mieszkania

Porównamy oferty wszystkich banków i poprowadzimy Twoją sprawę od początku do końca bez pobierania prowizji. Sprawnie, bez angażowania Ciebie bez potrzeby. Banki odmawiają Ci kredytu? Zapytaj się czy jest jakikolwiek bank otwarty na udzielenie kredytu w Twojej sytuacji, sprawdzimy.


Auto broker marek premium - zakup floty lub nowego auta za gotówkę, leasing lub najem

Zakup auta poza salonem samochodowym oznacza niższy koszt dla Ciebie, zniżki dochodzą nawet do 35%. Zapytaj o wyprzedaże roczników, porównaj auta różnych marek. Określ czego szukasz a specjalista znajdzie okazję dla Ciebie. Chcesz mieć auto na opłacalnych warunkach i się nie martwić o ubezpieczenie, naprawy i inne formalności? Najem to rozwiązanie dla Ciebie.


Ubezpieczenia na życie - produkty oszczędnościowe i ubezpieczeniowe

Chcesz porozmawiać z kimś o swoich celach finansowych? Ile byś chciał/chciała mieć środków na emeryturę i ile trzeba zacząć oszczędzać żeby ten cel osiągnąć? Jak się zabezpieczyć przed sytuacją finansową Twojej rodziny w przypadku choroby, ciężkiego wypadku lub śmierci? Wygodne i opłacalne rozwiązania na niewygodne pytania. Zaprojektuj z doradcą swoją przyszłość finansową.


Sukcesja w firmie - zabezpieczenie Twoich bliskich jeśli prowadzisz własną firmę

Prowadzisz firmę sam lub ze wspólnikiem? Kto ją przejmie lub dokona niezbędnych czynności jeśliby Ciebie nie było? Jak zabezpieczyć Twoją firmę przez nieszczęśliwym wypadkiem, chorobą lub śmiercią wspólnika? Jak zabezpieczyć Twoją rodzinę przed Twoim nieszczęśliwym wypadkiem? Wygodne i opłacalne odpowiedzi na niewygodne pytania.


Zakładanie rachunków bankowych za granicą

Chciałbyś poszerzyć spektrum swoich możliwości finansowych i założyć konto zagraniczne by trzymać oszczędności w walucie? Pomożemy.


Kredyt obrotowy - kredyt na bieżącą działalność na zakup towarów i wszelkie wydatki firmowe

Każde zapytanie w banku jest odnotowywane w bazie BIK i potrafi obniżyć Twoje możliwości na pozyskanie kredytu na dobrych warunkach. My analizujemy i konsultujemy z bankiem sytuację firmy i składamy wniosek tylko tam gdzie widzimy największe możliwości.


Kredyt inwestycyjny - kredyt na inwestycję w firmę - linię technologiczną, maszynę, rozbudowę działalności, w tym o budynek produkcyjny albo siedzibę

Kredyty inwestycyjne potrafią być skomplikowane w uzyskaniu, często wymagają biznes planu i prognoz finansowych. Dowiedz się na co możesz liczyć jeśli chcesz sfinansować inwestycję lub projekt inwestycyjny.


Faktoring - zamiana faktur na pieniądze tu i teraz

Kwoty finansowania drogą faktoringu potrafią być o wiele wyższe niż kredytu, ale tych instytucji również jest wiele i często faktoring jest źle dopasowany do realiów firmy i nie daje się wykorzystać.


Leasing - finansowanie nowego (lub prawie nowego) zakupu pojazdu, maszyny, nieruchomości

Leasing operacyjny jest podatkowo korzystniejszy od kredytu – cała rata, łącznie z kapitałem, jest traktowana jako koszt uzyskanie przychodu. Leasing finansowy jest bardziej elastyczny od operacyjnego ale mniej korzystny podatkowo. Skontaktuj się z nami i sprawdź czy leasing to odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy, a my znajdziemy najbardziej właściwą ofertę


Crowdfunding

Realizujemy projekty pozyskiwania środków dla młodych spółek w ramach kampanii Crowdfundignowych (finansowanie społecznościowe). Masz Start Up lub chcesz w niego zainwestować, pomożemy Tobie zrealizować ten cel dzięki współracy z czołowymi platformami crowdfundingowymi działającymi w Polsce.


Zakładanie ASI

Dla inwestycji powyżej 4 mln zł proponujemy założenie wehikułów inwestycyjnych w postaci Alternatywnych Spółek Inwestycyjnych. Dzięki temu zyskujesz następujące atuty „odformalizowana”: działalność inwestycyjna, brak ograniczeń dotyczących dywersyfikacji inwestycji, brak obowiązku posiadania depozytariusza, minimalne wymogi dotyczące wyceny inwestycji, minimalne wymogi dotyczące celu i sposobności lokowania kapitału.


Pożyczki od prywatnych inwestorów

Gdzie bankowe kredyty się nie sprawdzają, tam są możliwości na pożyczenie od inwestora indywidualnego. Ustalimy rozsądne warunki na pożyczenie środków na biznesowe przedsięwzięcia i połączymy Cię z pożyczkodawcą prywatnym. Skontaktuj się z nami i powiedz co jesteś w stanie zaoferować:
 a) źródło spłaty – jaki jest plan na spłatę pożyczki? czy jest jakaś historia wygenerowanych dochodów? w jakim czasie nastąpi spłata? b) zabezpieczenie – na czym może się pożyczkodawca zabezpieczyć żeby czuć się pewniej pożyczając środki? Nieruchomość? Pojazd, maszyna? Uwaga: wartość zabezpieczenia musi przewyższać kwotę pożyczki.


Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Hipoteczne zabezpieczenie daje wiele możliwości na pożyczenie środków. Współpracujemy z wieloma pożyczkodawcami i dopasujemy odpowiedniego do potrzeb Klienta.


Dlaczego Hugo Kapet?

Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami rynku nieruchomości: pośrednikami, sourceami, rzeczoznawcami, architektami, projektantami wnętrz, ekipami remontowymi, firmami budowlanymi, finansistami. Do wyboru projektów podchodzimy selektywnie analizując wszystkie mocne i słabe strony inwestycji, biorąc pod uwagę preferencje inwestora. Zapraszamy Inwestorów indywidualnych do partycypowania w realizowanych przez nas projektach. Nasza dewiza to: ,,Zarabiamy z Tobą, nie na Tobie!”


Jakie inwestycje realizujemy dla swoich klientów?

Inwestycje mieszkaniowe tzw. flipy – zakup mieszkania – remont – modernizacja – sprzedaż

Czas realizacji: Do 9 miesięcy.
Stopa zwrotu: do 25%


Projekty deweloperskie – zakup działki i projektu, budowa domów szeregowych lub bliźniaków, współuczestnictwo w projektach budynków wielomieszkaniowych

Czas realizacji: do 18 miesięcy
Stopa zwrotu: określana indywidualnie


Zakup mieszkania pod wynajem długoterminowy

Zakup, remont, modernizacja, wynajęcie na najem długoterminowy lub ciągła obsługa pod najem krótkoterminowy ze stałą stopą zwrotu. Finansowanie mieszkania również możliwe.


Zakup lokalu komercyjnego

Zakup lokalu z najemcą z najmem długoterminowym. Finansowanie obiektu opcjonalne.

  Twoje imię*

  Twój adres e-mail*

  Twój numer telefonu

  Jakich usług potrzebujesz?*

  *Pola wymagane

  Skontaktuj się z nami

  Nasze biuro

  Plac Małachowskiego 2
  00-066, Warszawa

  Zapytania ofertowe

  +48 600-005-600
  biuro@hugokapet.pl