Hugokapet

Projekty nieruchomościowe

Rynek nieruchomości od zawsze jest najbezpieczniejszym i najbardziej perspektywicznym rynkiem inwestycyjnym. W dobrych czasach przynosi ponadprzeciętne zyski, w złych najlepiej chroni wartość pieniądza, a w długim okresie zapewnia bezpieczną stopę zwrotu. Stąd nasza obecność na nim i aktywny udział.

Dlaczego Hugo Kapet?

Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami rynku nieruchomości: pośrednikami, sourceami, rzeczoznawcami, architektami, projektantami wnętrz, ekipami remontowymi, firmami budowlanymi, finansistami. Do wyboru projektów podchodzimy selektywnie analizując wszystkie mocne i słabe strony inwestycji, biorąc pod uwagę preferencje inwestora. Zapraszamy Inwestorów indywidualnych do partycypowania w realizowanych przez nas projektach. Nasza dewiza to: ,,Zarabiamy z Tobą, nie na Tobie!”

Jakie inwestycje realizujemy dla swoich klientów?

Inwestycje mieszkaniowe tzw. Flipy – zakup mieszkania – remont – modernizacja – sprzedaż
Czas realizacji – Do 9 miesięcy.
Stopa zwrotu – do 25%

Projekty deweloperskie – zakup działki i projektu, budowa domów szeregowych lub bliźniaków, współuczestnictwo w projektach budynków wielomieszkaniowych
Czas realizacji – do 18 miesięcy
Stopa zwrotu – określana indywidualnie

Zakup mieszkania pod wynajem długoterminowy – zakup – remont – modernizacja – wynajęcie na najem długoterminowy lub ciągła obsługa pod najem krótkoterminowy ze stałą stopą zwrotu. Finansowanie mieszkania również możliwe.

Zakup lokalu komercyjnego – zakup lokalu z najemcą z najmem długoterminowym – Finansowanie obiektu opcjonalne.