W branży finansowej warto mieć kogoś zaufanego, kto doradzi Tobie, mając tylko Twoje dobro na pierwszym względzie. Tak postępujemy bo wierzymy że dobro wraca.
Skupiamy się na wysokiej jakości obsługi i najlepszych rozwiązaniach dla swoich klientów, współpracujemy tylko z zaufanymi instytucjami, i doradzamy tak, jak byśmy sami chcieli być obsłużeni – możesz nam zaufać.
Dysponujemy dużym doświadczeniem w branży finansowej i tworzymy własną sieć współpracujących partnerów, którzy działają w najwyższym standardzie.

 

Dlaczego warto korzystać z dobrego pośrednika takiego jak MY?
osobiste podejście – nie jesteśmy korporacją, nie jesteśmy skoncentrowani na celach sprzedażowych, doradzamy jak najlepiej dla Ciebie a nie jak najlepiej dla nas. Klient jest najważniejszy, bo istniejemy tylko przez zadowolonego klienta
szeroka gama ofert w jednym miejscu – sprawdzamy rynek za Ciebie, więc nie musisz się udawać do wszystkich banków czy kancelarii – przedstawimy Ci oferty najkorzystniejsze dla Ciebie i porównamy, żebyś miał/-a łatwość w podjęciu decyzji
nie płacisz za nasze usługi – płacą nam instytucje z którymi współpracujemy, więc zawsze będziesz miał/-a tę samą cenę za usługi co oferuje instytucja
dostępność i elastyczność – łatwy kontakt, niestandardowe podejście, szybkie działanie i klarowność sytuacji – to cechuje naszą obsługę. Jeśli masz jakiś kłopot, rozwiążemy go razem.

 

Patryk Kitowski

Patryk Kitowski

Jest absolwentem Stosunków międzynarodowych w SGH (Warsaw School of Economics) w Warszawie. Ukończył także Finanse i Bankowość w Wyższej Szkole Bankowej z Poznaniu oraz studia podyplomowe “Biznes chiński – Jak skutecznie działać w czasach Jedwabnego Szlaku” w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Od 17 lat związany z finansami, nieruchomościami i rynkiem kapitałowym. Doświadczenie zdobywał w Citi Banku Handlowym, Deutsche Banku S.A., a także jako członek zarządu spółek giełdowych na NewConnect (Apache Quest S.A.) i rynku podstawowym (Grupa Nokaut/HUBSTYLE S.A.). Pasjonat szachów, tenisa i filmów Woody’ego Allena.

 • +48 600 005 600

Dominik Holc

Prezes Zarządu

 

Jest absolwentem MA Applied Finance – Monash University, Melbourne oraz Bsc Business Economics – Kingston University, Londyn. Od 13 lat związany z kredytami dla firm i konsumentów.
5 lat pozyskiwania kredytów na projekty inwestycyjne m.in. budowy galerii handlowych, biurowców, innych obiektów komercyjnych. Od 9 lat jako konsultant organizuje finansowanie przedsiębiorstw, od 5 lat również dla konsumentów
W wolnym czasie gra w amatorskiej lidze koszykówki i jeździ kamperem z dwoma psami i kotem.

 • +48 889 077 414
Dominik Holc

  Twoje imię*

  Twój adres e-mail*

  Twój numer telefonu

  Jakich usług potrzebujesz?*

  *Pola wymagane

  Skontaktuj się z nami

  Nasze biuro

  Hugo Kapet Sp. z o. o.
  ul. Marszałkowska 115/338
  00-102 Warszawa

  Zapytania ofertowe

  +48 889 077 414
  biuro@hugokapet.pl