Hugokapet

O nas

Jesteśmy firmą dostarczającą usługi finansowe dla Klientów indywidualnych i korporacyjnych. Skupiamy się na rynku nieruchomości, gdzie realizujemy projekty od inwestycji w pojedyncze lokale mieszkalne i usługowe (tzw. Flipy) po budownictwo jednorodzinne i wielomieszkaniowe.

Oferujemy naszym klientom także rozwiązania z zakresu finansów osobistych: efektywne gospodarowanie nadwyżkami finansowymi, produkty ubezpieczeniowe, oszczędnościowe, a także kredytowe. Dla Klientów instytucjonalnych natomiast proponujemy produkty finansowania handlu i projekty inwestycyjne.

Dysponujemy bogatym doświadczeniem w branży finansowej i nieruchomościowej. Naszymi partnerami są wykonawcy i inwestorzy którzy mają na swoim koncie wiele pomyślnie zrealizowanych projektów. Współpracujemy ze specjalistami w swoich dziedzinach – prawo, finanse, architektura, budownictwo, rzeczoznawstwo, księgowość – którzy pomagają nam skutecznie realizować dla naszych Klientów przedsięwzięcia inwestycyjne w myśl dewizy – ZARABIAMY Z TOBĄ, NIE NA TOBIE!

Patryk Kitowski

+ 48 600 005 600

patryk.kitowski@hugokapet.pl

Dominik Holc

+ 48 889 077 414

dominik.holc@hugokapet.pl

Patryk Kitowski

Jest absolwentem Stosunków międzynarodowych w SGH (Warsaw School of Economics) w Warszawie. Ukończył także Finanse i Bankowość w Wyższej Szkole Bankowej z Poznaniu oraz studia podyplomowe “Biznes chiński – Jak skutecznie działać w czasach Jedwabnego Szlaku” w Akademii Leona Koźmińskiego
w Warszawie. Od 17 lat związany z finansami, nieruchomościami i rynkiem kapitałowym. Doświadczenie zdobywał w Citi Banku Handlowym, Deutsche Banku S.A.,
a także jako członek zarządu spółek giełdowych na NewConnect (Apache Quest S.A.) i rynku podstawowym (Grupa Nokaut/HUBSTYLE S.A.)
Pasjonat szachów, tenisa i filmów Woody’ego Allena.

Dominik Holc

Jest absolwentem MA Applied Finance – Monash University, Melbourne oraz Bsc Business Economics – Kingston University, Londyn. Od 13 lat związany z branżą nieruchomości. Finansował projekty inwestycyjne m.in. budowy galerii handlowych, biurowców, innych obiektów komercyjnych. Od 8 lat organizuje finansowanie przedsiębiorstw. W wolnym czasie gra w amatorskiej lidze koszykówki i jeździ kamperem z dwoma psami i kotem.