Hugokapet

Finanse osobiste

Kredyty hipoteczne - kredyty na zakup domu lub mieszkania

Porównamy oferty wszystkich banków i poprowadzimy Twoją sprawę od początku do końca bez pobierania prowizji. Sprawnie, bez angażowania Ciebie bez potrzeby. Banki odmawiają Ci kredytu? Zapytaj się czy jest jakikolwiek bank otwarty na udzielenie kredytu w Twojej sytuacji, sprawdzimy.

Auto broker marek premium ​- zakup floty lub nowego auta za gotówkę, leasing lub najem

Zakup auta poza salonem samochodowym oznacza niższy koszt dla Ciebie, zniżki dochodzą nawet do 35%. Zapytaj o wyprzedaże roczników, porównaj auta różnych marek. Określ czego szukasz a specjalista znajdzie okazję dla Ciebie. Chcesz mieć auto na opłacalnych warunkach i się nie martwić o ubezpieczenie, naprawy i inne formalności? Najem to rozwiązanie dla Ciebie.

Ubezpieczenia na życie ​ - produkty oszczędnościowe i ubezpieczeniowe

Chcesz porozmawiać z kimś o swoich celach finansowych? Ile byś chciał/chciała mieć środków na emeryturę i ile trzeba zacząć oszczędzać żeby ten cel osiągnąć? Jak się zabezpieczyć przed sytuacją finansową Twojej rodziny w przypadku choroby, ciężkiego wypadku lub śmierci? Wygodne i opłacalne rozwiązania na niewygodne pytania. Zaprojektuj z doradcą swoją przyszłość finansową.

Sukcesja w firmie​ - zabezpieczenie Twoich bliskich jeśli prowadzisz własną firmę

Prowadzisz firmę sam lub ze wspólnikiem? Kto ją przejmie lub dokona niezbędnych czynności jeśliby Ciebie nie było? Jak zabezpieczyć Twoją firmę przez nieszczęśliwym wypadkiem, chorobą lub śmiercią wspólnika? Jak zabezpieczyć Twoją rodzinę przed Twoim nieszczęśliwym wypadkiem? Wygodne i opłacalne odpowiedzi na niewygodne pytania.

Zakładanie rachunków bankowych za granicą​

Chciałbyś poszerzyć spektrum swoich możliwości finansowych i założyć konto zagraniczne by trzymać oszczędności w walucie? Pomożemy.