Hugokapet

Finansowanie kapitałowe

Crowdfunding

Realizujemy projekty pozyskiwania środków dla młodych spółek w ramach kampanii Crowdfundignowych (finansowanie społecznościowe). Masz Start Up lub chcesz w niego zainwestować, pomożemy Tobie zrealizować ten cel dzięki współracy z czołowymi platformami crowdfundingowymi działającymi w Polsce.

Zakładanie ASI

Dla inwestycji powyżej 4 mln zł proponujemy założenie wehikułów inwestycyjnych w postaci Alternatywnych Spółek Inwestycyjnych. Dzięki temu zyskujesz atuty w postaci: – „odformalizowana” działalność inwestycyjna, – brak ograniczeń dotyczących dywersyfikacji inwestycji, – brak obowiązku posiadania depozytariusza, – minimalne wymogi dotyczące wyceny inwestycji, – minimalne wymogi dotyczące celu i sposobności lokowania kapitału

Pożyczki od prywatnych inwestorów

Gdzie bankowe kredyty się nie sprawdzają, tam są możliwości na pożyczenie od inwestora indywidualnego. Ustalimy rozsądne warunki na pożyczenie środków na biznesowe przedsięwzięcia i połączymy Cię z pożyczkodawcą prywatnym. Skontaktuj się z nami i powiedz co jesteś w stanie zaoferować:
 a) źródło spłaty – jaki jest plan na spłatę pożyczki? czy jest jakaś historia wygenerowanych dochodów? w jakim czasie nastąpi spłata? b) zabezpieczenie – na czym może się pożyczkodawca zabezpieczyć żeby czuć się pewniej pożyczając środki? Nieruchomość? Pojazd, maszyna? Uwaga: wartość zabezpieczenia musi przewyższać kwotę pożyczki.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Hipoteczne zabezpieczenie daje wiele możliwości na pożyczenie środków. Współpracujemy z wieloma pożyczkodawcami i dopasujemy odpowiedniego do potrzeb Klienta.