Hugokapet

Finansowanie bankowe

Istnieje na rynku wiele banków i instytucji finansujących, natomiast sprawdzenie każdej z nich w poszukiwaniu oferty dla siebie i swojej firmy może zająć miesiące ciągłych rozmów i przekazywania dokumentów i nie dać rezultatu, który jesteśmy w stanie osiągnąć jako pośrednik. Stąd lepiej dać sobie pomóc i oszczędzić swój czas i uzyskać najlepsze warunki na rynku.

Kredyt obrotowy - kredyt na bieżącą działalność na zakup towarów i wszelkie wydatki firmowe

Każde zapytanie w banku jest odnotowywane w bazie BIK i potrafi obniżyć Twoje możliwości na pozyskanie kredytu na dobrych warunkach. My analizujemy i konsultujemy z bankiem sytuację firmy i składamy wniosek tylko tam gdzie widzimy największe możliwości.

Kredyt inwestycyjny - kredyt na inwestycję w firmę - linię technologiczną, maszynę, rozbudowę działalności, w tym o budynek produkcyjny albo siedzibę

Kredyty inwestycyjne potrafią być skomplikowane w uzyskaniu, często wymagają biznes planu i prognoz finansowych. Dowiedz się na co możesz liczyć jeśli chcesz sfinansować inwestycję lub projekt inwestycyjny.

Faktoring - zamiana faktur na pieniądze tu i teraz

Kwoty finansowania drogą faktoringu potrafią być o wiele wyższe niż kredytu, ale tych instytucji również jest wiele i często faktoring jest źle dopasowany do realiów firmy i nie daje się wykorzystać.

Leasing - finansowanie nowego (lub prawie nowego) zakupu pojazdu, maszyny, nieruchomości

Leasing operacyjny jest podatkowo korzystniejszy od kredytu – cała rata, łącznie z kapitałem, jest traktowana jako koszt uzyskanie przychodu. Leasing finansowy jest bardziej elastyczny od operacyjnego ale mniej korzystny podatkowo. Skontaktuj się z nami i sprawdź czy leasing to odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy, a my znajdziemy najbardziej właściwą ofertę